Opinie i referencje

„Witam! Firma ta jest bardzo rzetelna, wszystko wykonane szybko i sprawnie. Pełen profesjonalizm przy niskich cenach (robiłam wycenę w różnych firmach i ta okazała się najtańsza). Dzięki konsultacjom, poradom jakie uzyskałem mam teraz piękną i funkcjonalną szafę. Naprawdę wszystkim polecam tą firmę.”

Pan Maciej Kryształ

Potrzebowałem mebli do salonu. Nie chciałem kupować byle czego, dlatego zamówiłem komodę i regał w firmie meblokomplet i nie żałuję. Profesjonalne wykonanie i design, który od razu przypadł mi do gustu. Cieszę się, że tak szybko Was znalazłem.

Pan Tomasz Kwiatkowski

Nie wiem, jakbym sobie poradziła bez Waszej firmy. Moje mieszkanie co prawda, to nie luksusowy apartament, ale meble do tak małego lokum, to wielkie wyzwanie. Dzięki Wam zrozumiałam, że to nie ilość metrów się zgadza, ale funkcjonalność, która nawet w małym mieszkaniu potrafi zdziałać cuda. Serdecznie dziękuję! 🙂

Pani Katarzyna Lubicz

Szafy wnękowe zostały wykonane profesjonalnie i zgodnie z tym, czego chciałam. Stałam się posiadaczką wspaniałej szafy na ubrania, która pomieści wszystko, czego potrzebuję. Serdecznie dziękuję za Waszą wizytę! 🙂

Pani Marta Czerwińska

Meble na wymiar do kuchni to zawsze wielkie wyzwanie. Mierzenie i liczenie wszystkich metrów oraz problematycznych zakamarków, to dla mnie koszmar. Na szczęście ekipa meblokomplet zrobiła wszystko za mnie. Nie musiałem się niczym przejmować. Przyjechali, wymierzyli i wycenili. Dzisiaj cieszę się nowym wystrojem kuchni, a moja żona, jest zachwycona. Oszczędność pieniędzy, nerwów i dodatkowy bonus w postaci zadowolenia żony – bezcenne!

Pan Bartosz Wydra

Dla mnie meblokomplet było firmą nieznaną, dla której musiałem dać kredyt zaufania. Udało się naprawdę świetnie! Nie sądziłem, że tak szybko dojdziemy do porozumienia i będziemy mogli wykonać wspaniałą garderobę dla mnie i mojej żony. Wychodząc z sypialni, mamy pod ręką wszystkie ubrania i nie musimy się przejmować o to, gdzie zostawię swoje ubrania. 

Pan Łukasz Kruszwicki

Otwórz się na nowe możliwości

Meblokomplet to meble na wymiar z najwyższej jakości materiałów, które otrzymujemy od pewnych producentów.
Wybieramy wyłącznie ekskluzywne produkty i materiały